Михайло-Лукашівська сільська рада
Запорізький район Запорізька область

ОГОЛОШЕННЯ

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайло-Лукашівської сільської ради

Місцезнаходження відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайло-Лукашівської сільської ради: 70042, Запорізька область, Вільнянський район с. Михайло-Лукашеве,  вул. Космічна, 8, тел. 0(6143) 999131.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

 •  громадянство України;
 • наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста;

 • знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, а також у сфері надання адміністративних послуг;

 • вільне володіння державною мовою; 

 • вміння працювати з документами, мати навички з ведення діловодства і використання комп’ютерної техніки та володіння відповідними програмними засобами ПК; 

 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 Не може бути призначена на посаду особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • у разі прийняття на службу буде прямо підпорядкована або підлегла близьким особам;
 • досягла установленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;
 • відповідно до законодавства, позбавлена права займати посади в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі та про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження такої служби;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см.;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • декларацію суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за 2023 рік).

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.

 Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи подаються особисто в паперовому вигляді, до Михайло-Лукашівської сільської ради, за адресою: с. Михайло-Лукашеве, вул.Космічна, буд. 8.

Документи приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів (до 17.00 год  13 квітня 2024 року) з дня оголошення про проведення конкурсу.

Безпосередньо конкурсний відбір складається із іспиту з перевірки знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та законодавства, яким визначається специфіка функціональних повноважень відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайло-Лукашівської сільської ради.

Про дату, час та місце проведення засідання конкурсної комісії Михайло-Лукашівська сільська рада інформує претендентів додатково, відповідно до засобів зв’язку зазначених ними у заяві, не пізніше 10 календарних днів до фактичного проведення засідання комісії.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсного відбору можна звертатися за телефоном 0614399131– Ткаченко Людмила Олександрівна та на електронну адресу: mlukasheve@ukr.net.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь