Гід з державних послуг

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте за    реєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт     землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до   Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як     та за який час це можна зробити.     Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних   послуг  на Гіді.

09:18:56 15.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти. Детальніше

16:33:34 14.02.2022

Послуги для людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з      інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості   безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з    інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає    Гід з державних послуг.

15:48:49 07.12.2021

Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно. Добірка послуг із перевезення на Гіді з державних послуг:

11:58:36 24.11.2021

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

11:52:23 16.11.2021