Презентація Програми відновлення!

Дата: 16.10.2024 14:07

Команда Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади з радістю повідомляє про проведення презентації проєкту Програми комплексного відновлення Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади на 2024-2027 роки, який був підготовлений в рамках проєкту «Розробка програм відновлення для п’яти громад Запорізької області» створено громадською організацією «Спільно HUB» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства.

Наразі проводиться громадське обговорення проєкту Програми та збір пропозицій для внесення змін в ПКВ від громадськості, які приймаються до 31 жовтня 2024 р. електронною поштою на адресу mlukasheve@ukr.net або офіційними листами на адресу: 70042, Запорізька область, Запорізький район, с Михайло-Лукашеве, вулиця Космічна, 8а. Зазначаємо, що всі пропозиції мають бути ідентифіковані, так як анонімні пропозиції не будуть розглянуті. Ваші пропозиції та відгуки є надзвичайно важливими для нас. Разом ми можемо створити майбутнє, що відповідає потребам нашої громади.

Долучайтеся до обговорення та зробіть свій внесок у відновлення Михайло-Лукашівської територіальної громади!

З текстом проєкту Програми та офіційною презентацію можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Проєкт Програми комплексного відновлення

Презентація до Програми