Анкетування населення в рамках Всеукраїнської програми "Ти як?"

Дата: 20.06.2024 10:42

Фото без опису

На виконання доручення Координаційного центру з питань психічного здоров'я Кабінету Міністрів України та в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", за ініціативи першої леді Олени Зеленської, поширюємо посилання на анкетування населення з метою виявлення портеб у сфері психічного здоов'я та психосоціальної підтримки: ПОСИЛАННЯ

Просимо всіх небайдужих та зацікавлених мешканців Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади пройти анкетування, задля визначення реальних проблем та потреб населення.

Нагадаємо, Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» — ініціатива першої леді Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров'я.

Програма «Ти як?» має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. Також необхідно створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).