ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.06.2024 08:34

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ

13 червня відбулося чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Михайло-Лукашівської сільської ради, під час якого було розглянуто матеріали щодо встановлення опіки та призначення опікуна над недієздатною особою. За розглядом наданих документів прийнято рішення в межах норм чинного законодавства та повноважень опікунської ради.

Основними завданнями опікунської ради є сприяння забезпечення реалізації особистих немайнових і майнових прав та інтересів повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки, а також попередньо розглядати та надавати відповідні рекомендації, висновки з питань, які виносяться для прийняття рішення органом опіки та піклування.

Опікунська рада в Михайло-Лукашівській громаді здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України на принципах законності, гласності, відкритості, гуманності, демократичності, колегіальності, неприпустимості приниження честі громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав і інтересів.

У результаті обговорення порядку денного відповідні пропозиції будуть внесені на чергове засідання виконавчого комітету  сільської ради.