У Запоріжжі відбувся захід, який присвячений Дню вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 14:29

У День пам'яті дітей, загиблих внаслідок російської агресії, начальник відділу соціального захисту населення Михайло-Лукашівської сільської ради Тетяна Кравченко долучилась до всеукраїнської акції «Голоси дітей» у місті Запоріжжя.

Вихованці міського палацу дитячої та юнацької творчості власноруч виготовили 19 янголів, які уособлюють душі загиблих дітей Запорізького краю. Їх розвісили на дереві разом із дзвіночками, які символізують голоси вбитих дітей.

Так, саме життя 19 маленьких мрійників в Запорізької області зупинилось назавжди, внаслідок цієї нелюдської війни. Десятки дітей незаконно депортовані на територію країни-агресора. А ще сотні – поранені та тисячі втратили домівки.

Очільник Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров подякував всім тим батькам, які намагаються обмежити страждання своїх дітей, та всім вчителям, які адаптуються до складних умов. Він зазначив: "На нас чекає ще багато роботи, але ми повинні зробити все можливе, щоб діти в Україні відчували себе захищеними".

Так, в нас багато із забезпечення захисту та безпеки наших дітей, нашого майбутнього. А в пам'яті завжди будуть ці маленькі українці, наші янголята.