Пресреліз: Кого шукають запорізькі роботодавці

Дата: 25.03.2024 15:38

На сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи.

Найбільший попит на ринку праці, як і до війни, зберігається на представників робітничих професій, працівників з інструментом та фахівців з досвідом роботи.

У професійному розрізі найбільше вакансій роботодавцями було подано для працевлаштування:

• кваліфікованих робітників з інструментом – 22,6% із всіх поданих вакансій;
  • робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 15,6%;
  • професіоналів – 15,2% ;
  • працівників сфери торгівлі та послуг – 14%.

За видами економічної діяльності наразі більшість вакансій налічується:

• на підприємствах переробної промисловості (304);

• в оптовій та роздрібній торгівлі (143);

• у сфері освіти (82);

• у сфері охорони здоров'я та наданні соціальної допомоги (78).

«Затребуваними залишаються електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі-ремонтники, слюсарі-сантехніки, електрогазозварники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, пекарі, столярі, маляри; водії, оператори верстатів, швачки, продавці, вчитель, вихователь, фармацевт, лікар загальної практики-сімейний лікар, інженер, практичний психолог, бухгалтер тощо. Розмір заробітної плати в заявлених вакансіях коливається від 7100 до 48000 грн. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 шукачів роботи», – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Якщо вишукаєте роботу, завітайте до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Більше пропозицій роботи дивіться у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та на «Єдиному порталі вакансій».

Якщо ви маєте інші питання, що пов’язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до нашого Telegram-каналу.

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28.