Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання

Дата: 11.01.2024 10:18

Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання хлопців та дівчат, які мріють стати елітою Збройних Сил України. Інститут ВМС – єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України.

Інститут ВМС готує військових фахівців за спеціалізаціями:

• «Корабельна зброя та засоби навігації»;
  • «Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі»;
  • «Корабельні енергетичні установки»;
  • «Берегове ракетно-артилерійське озброєння»;
  • «Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку»;
  • «Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил».

З 2019 року всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

До вищого навчального закладу приймають громадян України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту.

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил навчаються на бюджетній основі та знаходяться на повному державному забезпеченні.

Випускники проходять службу в частинах та підрозділах Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, в морській охороні ДПСУ, Національній гвардії й інших складових Сил оборони.

Інститут Військово-Морських Сил співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися в: Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Румунії тощо.

Більш детальна інформація про Інститут ВМС на офіційному сайті військового ВНЗ – ivms.mil.gov.ua та офіційній сторінці facebook.com/onma.navy.