Запорізький обласний центр зайнятості: Навчання на сапера за рахунок ваучера

Дата: 26.10.2023 13:41

Нещодавно до Наказу Мінекономіки від 11.04.2023 року № 204 було внесено важливі зміни, а саме – до переліку професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці, було додано професію «Сапер».

Зважаючи на значну площу території України, яка є замінованою та потребує розмінування, професія сапера є дуже актуальною та затребуваною на ринку праці, зокрема в Запорізькій області.

Нагадаємо, що навчатись за ваучером можуть особи, які мають освіту не нижче професійно-технічної, не перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні та не отримували ваучер раніше.

Право на отримання ваучера мають окремо визначені категорії громадян, а саме:

• внутрішньо переміщені особи;
  • учасники бойових дій;
  • звільнені з військової служби;
  • люди старші 45 років при наявності 15 років страхового стажу;
  • особи з інвалідністю;
  • особи, які отримали поранення внаслідок військової агресії;
  • особи, які зазнали позбавлення особистої свободи внаслідок вторгнення.

Під час навчання слухачі опановують необхідні знання та навички для безпечної та ефективної роботи з вибуховими речовинами та розмінування територій.

Для того, щоб отримати ваучер на навчання, необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості або подати заявку онлайн.

З актуальним Переліком професій, спеціальностей для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці  можна ознайомитися за посиланням.

За додатковою інформацією щодо отримання ваучеру звертайтесь до найближчого центру зайнятості або за телефоном Контакт-центру Запорізького обласного центру зайнятості       0-800-33-67-28.