Ринок праці Запоріжжя

Дата: 13.10.2023 08:20

Впродовж січня-вересня 2023 року 22,7 тисячі осіб отримували послуги Запорізької обласної служби зайнятості, з них – 18,9 тисячі зареєстрованих безробітних.

«За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2023 року 2677 українців знайшли роботу, у тому числі 549 громадян з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Від початку року 87 безробітних взяли участь у громадських роботах, 1268 громадян були зайняті у суспільно корисних роботах в умовах воєнного стану.

Упродовж січня-вересня 2023 року 112 безробітних громадян проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

724 осіб (у тому числі 367 громадян серед внутрішньо переміщених осіб) отримали ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці», – інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Станом на 1 жовтня 2023 року в центрах зайнятості Запорізької області було зареєстровано 9,2  тисячі безробітних.

Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Запорізької області на 1 жовтня 2023 року становила 1420 одиниць.

На 1 вакансію в середньому претендувало 7 шукачів роботи.

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на нашому Телеграм