До уваги представників будівельного бізнесу, власників магазинів будівельних матеріалів!

Дата: 11.09.2023 14:07

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р.№381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» та від 30 травня 2023 р. №600 «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна» визначено, що для забезпечення виконання будівельних робіт, надання послуг та/або продажу будівельних товарів, суб’єкти господарювання мають подати заяву про приєднання до переліку суб’єктів, що забезпечують виконання відповідних робіт та надання зазначених послуг в електронній формі засобами Порталу Дія за наступним посиланням:

Інструкція з отримання послуги

"Приєднатися до єВідновлення як бізнес"

1. Онлайн:

• Натисніть Подати заяву та авторизуйтеся за допомогою електронного підпису юридичної особи або фізичної особи-підприємця чи BankID ФОП.
  • Виберіть послугу приєднання до єВідновлення як бізнесу.
  • Далі Дія перевірить відомості про ваш суб'єкт господарювання в ЄДР.
  • Перевірте відомості у своєму профілі на порталі diia.gov.ua, оновіть їх за необхідності.
  • Виберіть банк, внесіть дані про свій Merchant ID та підтвердіть, що МСС-код бізнесу відповідає умовам участі у програмі.
  • Виберіть тип точки продажу та внесіть інформацію про неї.
  • Портал сформує заяву про приєднання до програми єВідновлення.
  • Перевірте сформовану заяву та підпишіть її за допомогою електронного підпису юридичної особи або ФОП.

2. Результат:

• Приєднання бізнесу до програми єВідновлення.
  • Повідомлення про приєднання до єВідновлення отримаєте на пошту, а статус заяви можна переглянути в кабінеті на порталі Дія.