Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Дата: 06.09.2023 11:35

Відповідно до Порядку подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, затвердженого Постановою КМУ від 26.03.2022 №80, громадяни України, які є власниками пошкодженого та знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі – особа) мають право подати інформаційне повідомлення самостійно засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі-Портал Дія) з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) у разі наявності реєстраційного номера облікової картки платника податку. Подача інформаційного повідомлення здійснюється незалежно від місця проживання або перебування особи.

Інформаційне повідомлення повинно містити такі дані:

• прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) особи

• реєстраційний номер облікової картки платника податку або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття РНОКПП та повідомили про це відповідний державний орган і мають відмітку в паспорті)

• контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти, інші засоби зв’язку (за наявності)

• відомості про нерухоме майно: тип об’єкта, реєстраційний номер нерухомого майна згідно з відомостями з Державного реєстру речових прав на нерухоме мано ( за наявності), загальна площа об’єкта нерухомого майна, адреса (місцезнаходження) нерухомого майна, інформація про те, що нерухоме майно є об’єктом культурної спадщини (у разі потреби)

• відомості про кількість осіб, що проживають в нерухому майні

• відомості про пошкодження або знищення нерухомого майна (дата та орієнтований час настання події, опис пошкодження, фото-, відео фіксація (за наявності)

Інформація щодо нерухомо майна отримується/підтверджується з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.