За сприяння служби зайнятості більше 2000 громадян знайшли роботу

Дата: 08.08.2023 14:42

Впродовж січня-липня 2023 року 21,2 тисячі осіб отримували послуги Запорізької обласної служби зайнятості, з них – 18,1 тисячі зареєстрованих безробітних.

«За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2023 року 2014 громадян знайшли роботу, у тому числі 415 громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

З початку року 65 осіб взяли участь у громадських роботах, 893 брали участь у суспільно корисних роботах в умовах воєнного стану.

Протягом січня-липня 2023 року 92 безробітних громадянина проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

410  осіб (у тому числі 192 громадянина з числа внутрішньо переміщених осіб) отримали ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації, з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці», – інформує директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Станом на 1 серпня 2023 року в центрах зайнятості Запорізької області було зареєстровано 9,7  тисячі безробітних.

Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Запорізької області на 1 серпня 2023 року становила 1247 одиниць.

На 1 вакансію в середньому претендувало 8 безробітних.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на телеграм каналі за посиланням https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia