Суспільно корисні роботи – наші впевнені кроки на трудовому фронті до перемоги!

Дата: 08.08.2023 13:26

Одним із напрямків співпраці Михайло-Лукашівської сільської ради з Вільнянською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості є організація суспільно корисних робіт. В поточному році, завдяки укладеній угоді, на суспільно-корисних роботах працює 25 мешканців громади, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, в тому числі 2 з числа ВПО.

Суспільно корисні роботи – це один із напрямків забезпечення тимчасової легальної зайнятості безробітних осіб із отримання заробітку, а також, разом з цим – вирішення низки актуальних питань для життєдіяльності громад в період воєнного стану.

Однією з платформ реалізації суспільно корисних робіт в нашій громаді є  розвантаження гуманітарної допомогиблагоустрій території громади: прибирання територій парків, зелених зон, ліквідація неорганізованих (стихійних) звалищ сміття, навантаження  сміття, гілля.

Кожен погодиться, що будь-який населений пункт є відображенням жителів, що живуть у ньому. А охайна територія наших населених пунктів- це візитна картка громади.

25 мешканців громади, які залучені до суспільно- корисних робіт зараз працюють для покращення території в наших селах, допомагають старостам . Ці надзвичайні працівники не просто виконують роботи з благоустрою та прибирання території, а й вкладають душу й серце у створення комфорту, чистоти та охайності нашої громади.