Обласна влада працює над поширенням українського сигналу

Дата: 07.07.2023 10:23

Обласна влада працює над поширенням українського сигналу

В рамках брифінгу говорили про тестовий запуск державного мультиплексу МХ-7 каналів національної цифрової телевізійної мережі мовлення.

З 1 червня у тестовому режиму запрацювала цифрова багатоканальна телемережа MX-7. Наразі ретрансляція сигналу здійснюється з кількох точок на вільній території області. Завдяки тому, що розбудовою нової телемережі займається виключно держава, національний інформаційний простір якісно захищений.

Для мешканців Запорізької області у тестовому режимі доступно 9 каналів. Станом на сьогодні, сигнал дістає до Василівського району, зокрема - в районах н.п. Скельки, Бурчак, Михайлівка.