Цифровізація особистої історії

Дата: 15.06.2023 11:35

‼️ Шановні громадяни!!

Нагадуємо про важливість оцифрування даних! 🖥 Як ми бачимо в останній час, збільшуються випадки знищення та руйнування архівів! 📚
Подбайте про переведення Ваших документів також в цифровий формат!💿

💻 Для документів, які посвідчують особу, можна звернутись до органів міграційної служби або ЦНАП з метою отримання ID картки та впевнитись, що місце проживання зареєстровано в реєстрі територіальної громади.

💻 Для документів, що підтверджують права власності, можна звернутись до найближчого ЦНАП, державного реєстратора або нотаріуса для внесення даних до Державного реєстру прав.

💻 Для фіксації технічних характеристик Вашого будинку чи інших закінчених будівництвом об'єктів можна звернутись до найближчого технічного інвентаризатора для внесення даних до Єдиної системи у сфері будівництва.

💻 Для збереження даних про трудовий стаж та оцифрування трудової книжки, можна звернутись до територіальних органів Пенсійного фонду.

💻 Переконайтеся, що факти про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну прізвища, тощо містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану, звернувшись до найближчого відділення органів ДРАДСу.

💻 Якщо у Вас є довідки про особливий пільговий статус, дані про які не містяться в реєстрах, подбайте про їх збереження.

💿 Додатково рекомендуємо створити папку на гугл-диску вашого акаунту з усіма документами з надійним паролем.

🛎 Збережіть свою особисту історію!