Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗАСПОКІЙ.

Дата: 29.03.2023 08:22

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗАСПОКІЙ.

Надто часто, люди опиняються у важких ситуаціях, коли вони вимушені залишити свої будинки через війну, конфлікт, природні катастрофи або інші непередбачувані обставини. Така втрата може викликати почуття безпомічності, розладу та тривоги. У зв'язку з цим, міста повинні мати місце, де можна надавати психологічну допомогу та підтримку, щоб забезпечити здоров'я та благополуччя своїх мешканців. Для Запоріжжя та області, які зустрічають так багато біженців, таке місце стає ще більш важливим, оскільки ці люди потребують особливої допомоги та підтримки, щоб знайти заспокоєння та змогу продовжувати своє життя.Саме тому наша команда розпочинає проєкт #ЗаСпокій.

Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• внутрішньо переміщених осіб;

• військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

• залежним людям від хімічних речовин та азартних ігор, їх сім'ям та близьким;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Наша команда #ЗаСпокій, разом з нашими партнерами, які працюють з нами, пропонує безкоштовну психологічну підтримку та консультування в різних форматах, включаючи індивідуальні та групові сеанси та тренінги з управління стресом та емоційної підтримки. Ми прагнемо допомогти військовим, переселенцям та іншим людям, які постраждали від війни, повернутися до нормального життя та зрозуміти та впоратися зі своїми емоційними труднощами.

Також наші фахівці будуть працювати у

• Одесі

• Дніпрі

• Житомирі

• Кропивницькому

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим» та Запорізьскої філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням: https://netnarkotik.com.ua/uk/zaspoky-zp/

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!