Михайло-Лукашівська сільська рада
Запорізький район Запорізька область

Інформаційні картки адміністративних послуг соціального характеру

Дата: 31.01.2022 10:28
Кількість переглядів: 621

.Інформаційні картки адміністративних послуг соціального характеру:

 1. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”
 2. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме”
 3. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях”
 4. Інформаційна картка адміністративної послуги „видача посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю”
 5. Інформаційна картка адміністративної послуги „призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”
 6. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею”
 7. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”
 8. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування”
 9. Інформаційна картка адміністративної послуги „надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”
 10. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою»
 11. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки»
 12. Інформаційна картка адміністративної послуги «видача направлення на проходження обласної, центральної міської у м.Києві та м.Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем»
 13. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
 14. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам»
 15. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам»
 16. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»
 17. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам»
 18. Інформаційна картка адміністративної послуги «видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності»
 19. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою»
 20. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення одноразової компенсації дружинам (чоловіка), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофо, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт»
 21. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг»
 22. Інформаційна картка адміністративної послуги «установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
 23. Інформаційна картка адміністративної послуги «установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
 24. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб»
 25. Інформаційна картка адміністративної послуги «взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»
 26. Інформаційна картка адміністративної послуги «призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю»
 27. Інформаційна картка адміністративної послуги «взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь