18.01.2022 відбулось засідання виконавчого комітету Михайло-Лукашівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 19.01.2022 09:39

18 січня 2022 року, під головуванням сільського  голови Олени Байдукової відбулося засідання виконкому. Відповідно до повістки денної розглянули ряд проєктів рішень сільської ради для внесення на розгляд позачергової сесії сільської ради. Зокрема, схвалено проєкти рішень щодо виконання 17 Програм в 2021 році.

Члени виконкому заслухали звіти комунальних підприємств, які знаходяться в стадії ліквідації: КП «Добробут» Антонівської сільської ради та КП «Московський сількомунгосп» та звіт КП «Михайло-Лукашівський сількомунгосп».

Про свою роботу відзвітували начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шинкаренко Т.В. та начальник служби у справах дітей Халімон А.В.

Також прийнято низку рішень щодо правового та соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а саме в частині закріплення житла за малолітньою дитиною та взяття на соціальний квартирний облік.

Не оминули увагою і соціально не захищені версти населення: так було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги на лікування 3 жителям громади.