Дата: 17.01.2022 09:32

Відповідно до п.9 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виключно на пленарних засіданнях сільської ради заслуховується та затверджується звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами відповідної ради. Аналогічна норма передбачена в ст.38 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", відповідно до якої, сільська рада заслуховує щорічний звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами відповідної ради.

На виконання зазначених вище положень законодавства, на пленарному засіданні 16 сесії Михайло-Лукашівської сільської ради, рішенням від 24.12.2021 №2, було затверджено Звіт Михайло-Лукашівського сільського голови щодо здійснення Михайло-Лукашівською сільською радою державної регуляторної політики у 2021 році.

З текстом звіту можна ознайомитись за наступним посиланням: Звіт.