В період Новорічних свят Запорізьке районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області інформує

Дата: 21.12.2021 11:06

У продажу вже з'явилися новорічні ялинки - головний атрибут такого очікуваного зимового свята. Хтось, навіть вже почав прикрашати зелену красуню, тому дуже важливо для рятувальників нагадати про правила безпечного встановлення ялинки.

Так, щоб наслідки від неправильного вибору та встановлення ялинки нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

Новорічно-різдвяні свята – це свічки, хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, дуже добре горять. При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини та швидко плавляться.

Щоб ялинка приносила тільки радість, установлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню.

При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, які мають протипожежне просочення, ця інформація вказується на упаковці.

На ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні

Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні й не сертифіковані електричні гірлянди та інші прикраси.

Надзвичайники Дніпропетровщини нагадують - тільки при дотриманні цих правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.

Безпечних свят!

Запорізьке районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області