10.12.2021 року у Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості   пройшов ZOOM -тренінг для ветеранів АТО/ОСС

Дата: 13.12.2021 10:05

Понад шість років тривають бойові дії на сході України. Для багатьох захисників із поверненням до мирного життя боротьба продовжується. Це і битва за відновлення власного здоров’я та психологічного стану, і боротьба за нове місце у суспільстві та труднощі з працевлаштуванням.

Робота, яка могла б стати найкращим способом адаптації та реінтеграції в суспільство, для багатьох стає важкодоступною ціллю як через упередження роботодавців щодо ветеранів, так і через психологічні установки тих, хто повертається з фронту.

10.12.2021 року у Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості в рамках спецпроекту «На кар’єрній передовій»,  який реалізується в межах інформаційної кампанії «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі» ГО «Центр зайнятості вільних людей»,  пройшов ZOOM -тренінг для ветеранів АТО/ОСС на тему: «Як інтегрувати свій військовий досвід у цивільну кар’єру». Учасником цього тренінгу став Сіненко Сергій Васильович - голова громадської організації «Вільнянська міська спілка ветеранів АТО/ООС», депутат Вільнянської міської ради, член політичної партії «Європейська солідарність», громадський діяч та волонтер.

Фото без описуПід час тренінгу учасники дізнались про:

• переваги та недоліки військового досвіду та як це може впливати при працевлаштуванні;
  • проаналізували свої професійні навички, набуті під час служби;
  • отримали рекомендації щодо складання резюме та мотиваційного листа до роботодавця;
  • дізналися як знайти свого роботодавця та успішно пройти співбесіду.

Сподіваємось, що викладена у тренінгу інформація стане в нагоді нашим захисникам та в результаті допоможе їм краще реалізуватись в подальшій професійній діяльності.