Вільнянською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості проведено інтерактивний захід «Цікавий світ професій»

Дата: 02.12.2021 10:26

01 грудня  фахівцем Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Жанною Савченко було проведено інтерактивний захід під назвою «Цікавий світ професій» для учнівської молоді Новогупалівського навчально-виховного комплексу.  Основна мета поїздки – це  формування у молоді правильного вибору життєвого шляху та активізація процесів формування психологічної готовності до професійного самовизначення.

Фото без описуВ ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення. Діти здійснили мандрівку у світ професій та змагались у конкурсі  «Інтелектуальна гімнастика», «Словник нових професій» де повинні були по назвам незвичних професій дати визначення або характеристику їх спеціалізації. Під час спілкування було задано чимало запитань щодо професій: які обов’язки виконують представники тих чи інших професій? Якими якостями має володіти людина для ефективного виконання цих обов’язків? Яка потрібна освіта для тієї чи іншої професії?

Закінчився захід вправою «Бінго», де учні повинні були відповісти, для себе, на такі запитання: Ким я хочу стати? Що я для цього маю? Що мені для цього потрібно зробити?

Вибір професії – це друге народження людини, дуже хочеться щоб він був вдалим.