30 вересня - День усиновлення!

Дата: 30.09.2021 14:53

30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, щороку в Україні відзначається День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім`ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину і дорослого.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

На території Михайло-Лукашівської сільської ради проживають 5 дітей в родинах опікунів та піклувальників та 3 дітей виховуються в прийомних сім’ях.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім`ї, найважливіше – щастя мати родину! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!