Дата: 29.09.2021 08:47

27.09.2021 Вільнянською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості був проведений захід для жінок за участі представника Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Вікторії Халімон.

Метою цього заходу було формування у жінок позитивного ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування та підвищення рівня мотивації до праці. Жінок було ознайомлено з послугами служби зайнятості, надана інформація про пошук підходящої роботи, про можливість проходження безкоштовного професійного навчання, участь в оплачуваних громадських та тимчасових роботах, сприяння у започаткуванні власної справи.

Спеціаліст Вільнянського БПД Вікторія Халімон розповіла про послуги, які надаються в бюро на безкоштовній основі, надала перелік особливо актуальних серед громадян питань та поділилася досвідом їх практичного вирішення.

Фото без описуЗавідувачем сектору профорієнтації  Наталією Прасоловою було надано інформацію  про ситуацію, що склалася на ринку праці району, про нові сучасні засоби пошуку роботи, про працевлаштування на наявні вакансії як можливість отримання, зокрема, тимчасової роботи, про професійне навчання як додатковий шанс знайти роботу, про самозайнятість, як один із видів працевлаштування.