Пленарне засідання дванадцятої сесії Михайло-Лукашівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 10.09.2021 13:06

09 вересня 2021 року під головуванням Олени Байдукової відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Михайло-Лукашівської  сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, керівники відділів апарату сільської ради,  старости.

На розгляд було внесено 239 питань, які, відповідно до Регламенту, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Фото без описуВ ході роботи депутати розглянули низку земельних питань, вирішили  розробити Комплексний план просторового розвитку території Михайло-Лукашівської територіальної громади; схвалили проєкт бюджету  Михайло-Лукашвської сільської територіальної громади на 2022 рік та прогноз на 2023-2024 роки;  внесли зміни та доповнення до рішення сільської ради  «Про бюджет Михайло – Лукашівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Загалом сесія пройшла конструктивно. По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.