Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 10.06.2021 13:23

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308, Михайло-Лукашівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Михайло-Лукашівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади та податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів на 2022 рік».

Метою розроблення даного рішення є врегулювання правовідносин між Михайло-Лукашівською сільською радою та платниками податків (фізичними та юридичними особами) в процесі нарахування та сплати місцевих податків та зборів, а також забезпечення сталих надходжень до сільського бюджету для забезпечення фінансування об?єктів соціально-культурної сфери, виконання місцевих програм розвитку території.

Рішенням пропонується встановити ставки податків та зборів на територіях населених пунктів Михайло-Лукашівської сільської територіальної громади на рівні 2021 року. В зв'язку з тим, що в сільських радах, які увійшли до складу територіальної громади, були встановлені різні ставки податків, на 2022 рік, запропоновано встановити середні розміри ставок.

Пропозиції та зауваження до даного проєкту рішення будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з моменту публікації повідомлення (до 11.07.2021), у письмовому вигляді та шляхом направлення електронних повідомлень до Михайло-Лукашівської сільської ради за адресою: 70002, Запорізька обл., с.Михайло-Лукашеве, вул.Космічна, 8.

e-mail: mlukasheve@ukr.net

З повним текстом проєкта рішення та матеріалами до нього можна ознайомитися на офіційному вебсайті Михайло-Лукашівської сільської ради (електронне посилання https://mihaylolukasheve-rada.gov.ua/ ) в розділі «Архів документів».

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 99-1-60 (Щеглова Олена Миколаївна).

За посиланнями далі Ви можете ознайомитись детальніше з проєктом рішення:

Проєкт рішення

Пояснювальна записка до проєкту рішення

Додаток 1 до проєкту

Додаток 2 до проєкту