УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 27.05.2021 15:58

ОГОЛОШЕННЯ

Михайло-Лукашівська сільська рада, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Михайло-Лукашівської сільської ради», затвердженого розпорядженням сільського голови від 04.12.2020. № 86, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування Михайло-Лукашівська сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, будівництва та архітектури Михайло-Лукашівської сільської ради

Місцезнаходження відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, будівництва та архітектури Михайло-Лукашівської сільської ради: 70042, Запорізька область, Вільнянський район с. Михайло-Лукашеве, вул. Космічна, 8, тел. 0(6143) 999131

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

• громадянство України;
  • наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування «Геодезія та землеустрій» за освітньокваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  • знання чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, а також в галузі знань «Землевпорядкування та кадастр», «Земельне право»;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати з документами, мати навички з ведення діловодства і використання комп’ютерної техніки та володіння відповідними програмними засобами ПК;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5-ти років.

Не може бути призначена на посаду особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • у разі прийняття на службу буде прямо підпорядкована або підлегла близьким особам;
  • досягла установленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;
  • відповідно до законодавства, позбавлена права займати посади в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі (зразок додається) та про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження такої служби;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
  • декларація суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному вебсайті Національного агенства з питань запобігання корупції за 2020 рік).

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи подаються особисто в паперовому вигляді, до Михайло-Лукашівської сільської ради, за адресою: с.Михайло-Лукашеве, вул.Космічна, буд.8.

Документи приймаються з 28.05.2021 року упродовж 30 (тридцяти) календарних днів до26.06.2021 року.

Безпосередньо конкурсний відбір складається із іспиту з перевірки знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції» та законодавства, яким визначається специфіка функціональних повноважень відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, будівництва та архітектури Михайло-Лукашівської сільської ради.

Про дату, час та місце проведення засідання конкурсної комісії Михайло-Лукашівська сільська рада інформує претендентів додатково, відповідно до засобів зв’язку зазначених ними у заяві, не пізніше 10 календарних днів до фактичного проведення засідання комісії.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсного відбору можна звертатися за телефоном 0614399131 – Ткаченко Людмила Олександрівна та на електронну адресу: mlukasheve@ukr.net.