УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Дата: 19.03.2021 08:45

Увага! Погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір! -  Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва

Повідомляємо, що 12.03.2021 року при Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань водопостачання населених пунктів Вільнянського району Запорізької області, за участі представників Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, житлово-комунального господарства Запорізької області, а також представників Михайло-Лукашівської, Павлівської та Матвіївської сільських рад.

Головуючим на нараді був визначений заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Брутман.

В ході наради було заслухано інформацію комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради щодо наявності заборгованості за спожиту питну воду та передбачених санкцій з боку комунального підприємства, у разі непогашення існуючої заборгованості.

Так, на території Михайло-Лукашівської територіальної громади здійснюють господарську діяльність 3 комунальних підприємства: КП «Михайло-Лукашівський сількомунгосп», КП «Добробут» Антонівської сільської ради», КП «Московський сількомунгосп».

Загальна заборгованість підприємств перед КП «Облводоканал» ЗОР станом на 01.03.2021 рік складає 174691 грн.

Беручи до уваги вищевикладену інформацію, враховуючи протокол наради при Запорізькій обласній державній адміністрації з питань водопостачання населених пунктів Вільнянського району Запорізької області від 12.03.2021, звертаємо увагу споживачів комунальних підприємства Михайло-Лукашівської територіальної громади про необхідність погашення існуючої заборгованості за спожиті послуги, а також необхідності здійснення своєчасної та в повному обсязі оплати за спожиті послуги в подальшому.