ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 12.03.2021 13:40

Оголошення про відбір представників громадських об'єднань до складу конкурсної  комісії – Департамент Охорони Здоров'я Облдержадміністрації Донецької  області

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Лукашівської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», враховуючи розпорядження глови Михайло-Лукашівської сільської ради від 11.03.2021 №38 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Лукашівської сільської ради», Михайло-Лукашівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Лукашівської сільської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 12.03.2021 року до 22.03.2021 року за адресою: с.Михайло-Лукашево, вул.Космічна, буд.8, телефон для довідок: 0614399131.