ВІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ОЦЗ ІНФОРМУЄ

Дата: 19.02.2021 14:04

Фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ продовжують відвідувати заклади освіти у місцевих громадах в рамках місячника «Професійний орієнтир».

«Правильний вибір професії школярами є першим і найбільш значущим кроком на шляху кар’єрного зростання» - такий головний меседж транслювався представниками служби зайнятості, які 18.02.2021 завітали до Нововасилівського навчально-виховного комплексу для проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору свого професійного майбутнього.

Значну увагу приділили техніці пошуку роботи та задоволеністю від результатів професійної діяльності, щоб від зворотнього продемонструвати труднощі, з якими стикаються дорослі внаслідок помилкового вибору свого напрямку реалізації в житті.

Також щоб постійно буди в тренді та швидко дізнаватись про останні новини за напрямком професійної орієнтації, завжди мати під рукою алгоритм вибору професії, брати участь в опитуваннях для батьків, вчителів та учнівської молоді, фахівці Запорізького обласного центру зайнятості створили Телеграм-канал https://t.me/zapproforient та запрошують підписатись на нього!